Bezplatný pronájem kávovarů

Pronajímáme kávovary Schaerer pro firmy i kanceláře, klienská centra a podobně. Nabízíme bezplatný pronájem kávovarů za pravidelný odběr kávy. Máme řešení na míru pro každého zákazníka. Dopřejte si ve Vaší firmě vynikající kávu, připravenou technologiemi, vyvinutými pro kavárny a restaurační zařízení. Díky profesionálnímu kávovaru Schaerer si kdykoliv připravíte vždy čerstvě mletou zrnkovou kávu v baristické kvalitě. Mimo espresso jsou na výběr i další oblíbené nápoje, např. cappucino, café latte nebo horká čokoláda, z čerstvého i sušeného mléka.

Naše kávovary používají nejmodernější technologie díky tomu, že firma Schaerer patří k nejinovativnějším výrobcům kávovarů pro profesionální a poloprofesionální užití. Kávu a kávové speciality umějí nejenom skěle připravit, ale také moderně a reprezentativně vypadají a mají příjemné uživatelské rozhraní. Naše káva bude chudnat Vám i Vašim zákazníkům. Vybíráme jí na základě dlouholetých zkušenností a ohlasů našich klientů.

Servis provádíme po celé ČR a pokud nastane jakýkoli problém, jsme jej schopni v co nejkratším čase napravit. Máme více než dvacetileté zkušennosti se servisem profesionálních kávovarů. Pronájmem našich kávovarů rozhodně neuděláte chybu. Uzavřeme s Vámi takovou smlouvu, která Vám bude vyhovovat, bez starostí, přesně podle Vašich potřeb.

Enter your keyword